В Бердянську розпочинається прийом документів на призначення грошових персональних виплат видатним спортсменам міста

За ініціативою та на виконання розпорядження міського голови з 20 листопада поточного року оголошується прийом клопотань на призначення грошових персональних виплат на 2018 рік. Документи приймаються протягом трьох тижнів, до 10 грудня.

Грошові персональні виплати призначаються видатним спортсменам міста Бердянська з метою стимулювання їх до успішних виступів на міжнародних спортивних аренах та відзначення їх вагомого внеску у розвиток спорту.

Грошові персональні виплати призначаються спортсменам-переможцям та призерам Олімпійських, Параолімпійських ігор, спортсменам-чемпіонам Світу, Європи та України, спортсменам Олімпійського резерву України та членам збірних команд країни з видів спорту, учасникам команд з ігрових видів спорту, які беруть участь у чемпіонатах України та міжнародних змаганнях. Спортсмени-кандидати повинні проживати, бути зареєстрованими та тренуватись у м. Бердянськ.

Щомісячна грошова персональна виплата становить 1000 грн. на місяць.

Для підготовки подання щодо визначення кандидатур на призначення грошових персональних виплат, організації фізкультурно-спортивного спрямування подають до конкурсної комісії з відзначення грошовими персональними виплатами видатних спортсменів м. Бердянськ такі документи:

— клопотання про призначення грошової персональної виплати;
— характеристику спортсменів-кандидатів на здобуття грошових персональних виплат;
— копії паспорту, свідоцтва про народження (для неповнолітніх);
— копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
— індивідуальний план підготовки спортсмена, кандидата в збірну команду України за минулий рік (його виконання);
— копії документів відповідного центрального органу виконавчої влади, які підтверджують зарахування спортсмена до олімпійського резерву України та збірної команди України (надаються у разі необхідності).

За довідками можна звертатися до відділу сім’ї, молоді та спорту за адресою: вул. Університетська, 33 та за тел.: 4-74-40.

Источник: https://bmr.gov.ua

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok