В Бердянську цього літа потонула одна людина, ще 22 особи врятовано

Це повідомив  директор КП „Рятувально-водолазна служба” Олександр Врублевський. За словами Олександра Дмитровича, загалом у Бердянську цього літа трапилося 23 нещасні випадки на воді, з них 22 особи було врятовано (у тому числі 2 дітей). За такий же період (на 22 серпня 2016 року) було врятовано 44 людини, а потонуло — 7.

Також працівниками підприємства на сьогодні обстежили 59 пляжів загальною площею 258 м кв. Протягом літнього періоду відбувалася очистка пляжів і морського дна поблизу них. За словами Олександра Врублевського, значну кількість сміття, металевих конструкцій викидає на берег після шторму.

Окрім цього, робітники КП „Рятувально-водолазна служба” встановлювали таблички із попередженням, що купатися заборонено у особливо небезпечних місцях, наносили попереджувальні написи на каменях, дамбах.

Також працівниками даного підприємства здійснювалося прибирання пляжів. Олександр Дмитрович зазначив, що допомогу робочою силою та матеріалами і технікою у цій справі надавали, відповідно, міський Центр зайнятості та „Бердянськекотранс”.

Серед інших виконаних робіт — обстеження проходів до моря і встановлення спеціальних вказівників. Загалом було обстежено 24 проходи до моря на Бердянській косі, на 17 з них було встановлено відповідні вказівними.

Також цього літа рятувально-водолазною службою проводилися заняття з навчання плаванню. Загалом 180 дітей пройшли таке навчання. Наприкінці занять відбулися змагання, після яких діти отримали грамоти.

Источник: https://bmr.gov.ua

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok