В Бердянске коммунальные службы готовы к ухудшению погодных условий

Про це інформують керівники відповідних комунальних підприємств Бердянська.. 6 лютого розпочалися роботи з підсипки доріг розпочалися ще з учорашнього вечора з 20:30, працювало 2 одиниці техніки. З четвертої ранку їх кількість було збільшено. З 4:30 вийшли працювати двірники. У першу чергу вони посипали сходи та автобусні зупинки, після цього приступили до підсипки тротуарів.

Як запевнив директор КП «Бердянськекотранс» Іван Братеньков, ситуація у місті постійно моніториться, при при погіршенні погодних умов підприємство готове працювати у посиленому режимі.

В.о міського голови Оксана Дєєва нагадала усім підприємцям міста, що згідно правил благоустрою вони зобов'язані утримувати у належному стані прилеглу на відстані 20 м до їх об’єктів територію.

“Територія навколо ваших об’єктів повинна бути посипана, щоб не було слизько. Із сьогоднішнього дня, 7 лютого, спеціалісти адміністративного відділу будуть перевіряти та штрафуватимуть несумлінних підприємців за недотримання вимог правил благоустрою міста” — відзначила Оксана Олегівна.  

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok