У Бердянську відбулася презентація соціального проекту „Розумна лавочка”

Відтепер бердянці та гості міста зможуть безкоштовно заряджати свої гаджети у Центрі міста, адже там встановлено спеціальні сонячні батареї.Cоціальний проект під назвою „Розумна лавочка” днями було реалізовано у Бердянську. Реалізували його відповідно до соціального контракту між міською радою в особі Володимира Чепурного і комітетом мікрорайону „Центр міста” про спільні дії і співробітництво. Фінансове забезпечення – 10000 грн – надавалося у рамках Програми „Про забезпечення підтримки органів самоорганізації населення міста”.

Під час заходу лунали пісні у виконанні дитячого колективу „Шанс” (керівник Оксана Черкез) та слова вдячності ініціаторам проекту.

Міський голова Володимир Чепурний під час свого виступу зауважив, що на прикладі діяльності комітету мікрорайону „Центр міста” ми бачимо, як втілюються в життя громадські ініціативи. Також Володимир Павлович подякував бердянським активістам мікрорайону „Центр” та вручив відзнаки голові комітету цього мікрорайону Інні Щетиніній та директорові КП „Міськсвітло” Валерію Горлову, адже саме вони доклали максимум зусиль для реалізації даного проекту.

Наприкінці зустрічі Володимир Павлович, Інна Валентинівна та Валерій Іванович разом перерізали символічну червону стрічку. Тож, корисних об’єктів інфраструктури Бердянська офіційно побільшало.

Источник: https://bmr.gov.ua

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok