У Бердянську через спеку часто виникають аварійні відключення

Про це на щотижневій апаратній нараді розповів керівник групи по роботі з побутовими споживачами БМРЕМ Віталій Захарченко. У зв’язку зі спекою вже протягом тижня у нашому місті дуже часто проходять аварійні відключення. За словами Віталія Захарченка, усі сили підприємства направлені на ліквідацію аварій, справляються поки що своїми силами без залучення колег з інших міст. Найчастіше аварійні відключення трапляються на Лісках та Слобідці. Там також зафіксовані випадки, коли власники міні-готелів використовують більше електричних потужностей, ніж це погоджено договірною угодою. Від цього і трапляються аварійні відключення та страждають сусіди.

Керівник групи по роботі з побутовими споживачами БМРЕМ Віталій Захарченко також розповів про роботу абонентської служби Бердянського міського району електричних мереж з побутовими споживачами. Останнім часом відділ працював у екстреному режимі.

“Усі пам’ятають, що була хакерська атака наприкінці червня. Приношу вибачення, якщо раптом чиїсь показники, які були передані на кінець червня, не були відображені у липневих квитанціях” — звернувся до мешканців Віталій Захарченко. Він також розповів, що найбільша кількість прийнятих показників лічильників була по телефону та через інтернет сайт — близько 2,5 тисяч.

Він ще раз нагадав, що показники можна передавати також через скриньку, на офіційному сайті Запоріжжяобленерго або за телефонами: 0800504502, 36398 та 47331. Але потрібно подавати реальні показники на кінець місяця, а не заднім числом. На даний момент квитанції вже надруковані і будуть розноситися із завтрашнього дня населенню.  

Источник: https://bmr.gov.ua

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok