У Бердянську було організовано відпочинок для людей з особливими потребами

„Поруч та разом” — таку назву має започаткований у цьому році захід для мешканців нашого міста з особливими потребами. Ініціаторами та організаторами акції виступили виконавчий комітет та депутати міської ради, а проводився він у дитячому оздоровчому центрі „Червона гвоздика”.

Три дні, починаючи з 1-го вересня, тривало спілкування людей, об’єднаних спільними труднощами. За цей час вони мали змогу познайомитись, відвідати цікаві майстер-класи різноманітних напрямків, отримати консультацію психолога, і, звісно ж, відпочити на Азовському морі.

До участі у заході були запрошені люди з особливими потребами різних вікових категорій. Зокрема, це були члени чотирьох спеціалізованих місцевих об’єднань: Українського товариства глухих, місцевої філії Всеукраїнської спілки сліпих, громадської організації „Розвиток особистості дитини плюс” та регіональної організації інвалідів. Загалом 134 особи з особливими потребами вдалося оздоровити за час проведення заходу. Кошти на це (у сумі понад 130 тисяч гривень) були виділені з місцевого бюджету.

Під час відкриття заходу 1 вересня міський голова Володимир Чепурний та його заступник Юлія Дойнова, привітавши учасників, пообіцяли, що акція „Поруч та разом” стане щорічною традицією.

Источник: https://bmr.gov.ua

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok