Де краще працювати?

Де краще працювати?

Згідно інформації заступника міського голови та голови конкурсної комісії Наталії Гончарової,виконавчий комітет Бердянської міської ради запрошує підприємства, установи і організації незалежно від форм власності до участі в міському конкурсі   “Краще підприємство для працевлаштування”.

Мета конкурсу — заохочення роботодавців до збереження діючих та створення нових робочих місць, збільшення кількості працюючих, підвищення трудового потенціалу та створення умов, що сприяють підвищенню конкурентноздатності робітників на ринку праці, забезпечення здорових і безпечних умов для працюючих.

За умовами конкурсу роботодавці відзначаються у п’яти номінаціях в залежності від середньооблікової чисельності працівників.

За підсумками конкурсу переможці будуть відзначені відповідними дипломами.

Положення про проведення міського конкурсу “Краще підприємство для працевлаштування” серед підприємств і організацій міста розміщено на сайті виконавчого комітету Бердянської міської радиhttp://rada.berdyansk.net/cityhall/index.php?fPage=cityhall_decisions&fSub=view&fItemId=13432.

Заяву та матеріали щодо участі в конкурсі  просимо надати  до 10.04.2013р.  до управління праці та соціального захисту населення Бердянського виконавчого комітету  за адресою: вул. Дзержинського 27/34 каб.11.

Спеціалісти управління праці та соціального захисту населення Бердянського виконавчого комітету  нададуть практичну і методичну допомогу учасникам конкурсу.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 3-51-10.

0/5 (0 Reviews)
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.
Thanks: Megamozok