Бердянські студенти візьмуть участь в еко-квесті

Бердянські студенти візьмуть участь в еко-квесті

21 квітня о 10:00 в Бердянську розпочнеться еко-квест «SaveEnergy», в якому приймуть 100 студентів з навчальних закладів міста. Вони пройдуть 10 станцій із завданнями. Завдяки ним вони дізнаються де в місті можна здати вживані батарейки, яка на вигляд екологія міста, що може зробити кожна людина, щоб допомогти у збереженні навколишнього середовища, для чого та як потрібно раціонально використовувати невідновні ресурси.

Питання енергозбереження та енергоефективності з кожним роком стають все більш актуальними. При цьому напрямок викликає інтерес не тільки у держави та власників бізнесу, а також у пересічних громадян та підприємців.

Органызатори квесту: відділ сім’ї, молоді та спорту Бердянського міськвиконкому,Перше Антикафе Бердянську «Час Є!»

Спонсорами квесту виступають: Рекламно-виробнича компанія «Pavlov Product», жіночий фітнес-клуб «FitCurves», Поінт Інтернет, «3D принтер, індивідуальні вироби з пластику», хенд-мейд магазин «Ажур-Бижур», навчальний центр «Cool English», фотограф Половець Дарина, Перший Бердянський Квест-Рум, «Український стиль-магніти, стікери, дизайн макетів», Приват Банк.

В процесі проведення квесту буде проходити фотосет «SaveEnergyPhoto», результати якого будуть розміщені у соціальних мережах. Старт квесту — о 10:00 у парку Шмідта. Нагородження переможців — близько 12:00 у парку Шмідта.

 

 

 

 

 

 

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok