Бердянская власть заявила о 100%-й готовности города к отопительному сезону

Бердянская власть заявила о 100%-й готовности города к отопительному сезону

Про це сьогодні, 15 вересня, було повідомлено на засіданні робочої комісії з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років. Її провів заступники міського голови Олександр Свідло.

Представники ПАТ “Бердянське підприємство теплових мереж”, КП “Бердянськводоканал”, КП “Житлосервіс-2а”, ТОВ “КК “КомЕнерго-Бердянськ”, відділів освіти та охорони здоров’я прозвітували про підготовку об’єктів ЖКГ та бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період та підписання актів готовності до опалювального сезону в Запорізькій інспекції держенергонагляду.

За інформацією Людмили Ніколаєнко, начальника управління житлово-комунального господарства, у КП “Житлосервіс-2а” та ТОВ “КК “КомЕнерго-Бердянськ” за наданими звітами готовність житлового фонду становить 100%. Були проведені заплановані роботи у 46 будинках на базі “Житлосервіс-2а” та 23 будинках “КомЕнерго-Бердянськ” з промивки систем, інші підготовчі роботи. Зі всіх будинків ОСББ тільки 4 не мають акту з тепломережі, та 50 — не погодили акти в енергонагляді. Ситуація по кожному з 4 будинків ОСББ була детально розглянута та погоджені шляхи вирішення проблем у найкоротші терміни.

Представники відділів освіти та охорони здоров’я проінформували про 100% готовність всіх своїх приміщень згідно погоджених актів. Наразі ще продовжуються заходи з утеплення приміщень, але основні роботи проведено.

“Оцінку готовності житла до опалювального сезону нададуть нам мешканці міста, і хоча на паперах ми готові майже на 100%, за винятком деяких випадків, але реальну картину ми побачимо в ході оглядових рейдів. Вже наприкінці цього тижня за участю міського голови Олексія Бакая ми вибірково оглянемо будинки та приміщення всіх підпорядкованих нам сфер, а це крім домів житлосервісів, дитячі садки, школи, лікарня тощо. І я звертаюсь до мешканців міста, якщо ви бачите приклади халатної роботи, недопрацювання наших підприємств з підготовки житла до зими, повідомляйте ці факти у виконком”- зауважив Олександр Свідло.

Головний інженер ПАТ “БПТМ” Владлен Федюк повідомив членам робочої групи про звернення від балансоутримувачів житла, щодо перенесення термінів заповнення систем центрального опалення до 20 жовтня 2014 року. Таке звернення вони обумовлюють частими фактами минулих років, коли мешканці квартир в ході ремонтних робіт самовільно зливали воду з системи всього будинку. І якщо перше заповнення системи безкоштовне, то повторні йдуть за кошти підприємства, утримувача житла.

В ході обговорення, дійшли згоди, що у зв’язку з переносом опалювального сезону на пізніші строки, подовження термінів заповнення систем до 20 жовтня надасть можливість і власникам квартир завершити ремонті роботи систем опалення, і комунальним підприємствам спланувати свою роботу. Тепломережа у свою чергу розробить уточнюючи графіки заповнення систем, про що буде повідомлено мешканцям кожного будинку.

Також заступник міського голови звернувся до керівництва ПАТ “БПТМ” розпочати активну роз’яснювальну роботу серед населення щодо перспектив тарифу на тепло в цьому опалювальному сезоні. Ситуація складна, від підприємств-споживачів газу вимагають 100% оплату місяць в місяць за отриманий енергоносій. Тому зараз розглядається питання встановлення одноставкового сезонного тарифу для населення м. Бердянськ у Національній комісії з енергозабезпечення у м. Київ.

Особливу увагу керівників КП “Житлосервіс-2а” та ТОВ “КК “КормЕнерго-Бердянськ” Олексадр Свідло звернув на посилення роботи аварійних бригад електриків для забезпечення швидкої ліквідації аварійних ситуацій. Централізоване опалення раніше 1 листопада не почнеться, а з погіршенням погодних умов населення почне використовувати опалювальні прилади, що можливо буде причиною виходу систем електропостачання з ладу. Тому наразі вже повинні бути розроблені нові графіки роботи аварійних бригад, проведено ретельну ревізію електрощитових, створено достатній запас матеріалів для оперативної ліквідації аварій.

Наприкінці засідання Олександр Свідло подякував трудовим колективам підприємств за проведену роботу з підготовки до осінньо-зимового періоду, але наголосив, що керівники несуть персональну відповідальність за проведену роботу. 

http://bmr.gov.ua

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok