Бердянська влада шукаэ варіанти для придбання комп’ютерного томографу для Бердянської міської лікарні

Необхідність сучасного комп’ютерного томографу, який би знаходився у міській лікарні, а вартість обстеження на ньому була помірною для жителів нашого міста, назріла вже давно. Над вирішенням цього питання міська влада працює вже не перший рік.

Виконавчим комітетом Бердянської міської ради були направлені листи до Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізької обласної ради, Департаменту охорони здоров’я ЗОДА з пропозицією розглянути можливість придбання комп’ютерного томографу на умовах співфінансування для забезпечення вирішення проблеми діагностування. Орієнтовна вартість 16-срізового комп’ютерного томографу близько 20 млн. грн. У хірургічному корпусі КУ “Бердянське територіальне медичне об’єднання” є вільне приміщення, яке відповідає вимогам, необхідним для встановлення томографу.

Постійною комісією Запорізької обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства 25.10.2017 року було прийнято рішення підтримати придбання для Бердянської міської лікарні 16-срізового комп’ютерного томографу при перерозподілі вільного залишку коштів обласного бюджету станом на 01.01.2018 року, головним розпорядником яких є Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

На сьогодні міська влада докладає максимум зусиль відносно вирішення питання щодо придбання комп’ютерного томографу для Бердянської міської лікарні, що надасть змогу бердянцям безпосередньо у своєму місті отримувати якісне і доступне медичне обстеження.

Источник: https://bmr.gov.ua

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok