В Запорізькій области влітку заплановано оздоровити понад 130 тисяч дітей

У Запорізькій області коштом усіх джерел

За даними Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, на це передбачено кошти в сумі 132 млн. грн., зокрема з обласного бюджету — близько 30 млн. грн.; місцевого бюджету — майже 24 млн. грн.; позабюджетні надходження — 78 млн. грн.

Планують свою роботу 34 позаміських дитячих заклади оздоровлення та відпочинку, що не менше ніж у попередні сезони.

Особлива увага приділяється безпечній діяльності оздоровчих закладів.

Голова обласної державної адміністрації доручив створити оперативний обласний штаб з координації оздоровчої кампанії 2018 року, включити до його складу всіх суб’єктів, причетних до організації, у тому числі фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області, Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, Запорізького обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України.

Також будуть створені відповідні місцеві штаби на територіях, де розташовані дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, для забезпечення моніторингу дотримання норм та правил пожежної і техногенної безпеки, а також санітарних норм.

З метою уникнення надзвичайних ситуацій упродовж кампанії керівникам територій доручено взяти роботу дитячих таборів під особистий контроль. При цьому жоден оздоровчий заклад не буде працювати без відповідних дозвільних документів.

Підготовка до оздоровчої кампанії триває.

Источник: http://www.zoda.gov.ua

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok