В Запорізькій області призначено нового прокурора

У середу, 19 жовтня 2016 року, Генеральний прокурор України Юрій Луценко представив нового прокурора Запорізької області – старшого радника юстиції Валерія Романова. Характеризуючи нового очільника прокуратури області, Юрій Луценко сказав, що «це людина, яка не кидає слів на вітер і виконає поставлені перед ним задачі».

Генеральний прокурор України наголосив, що прокуратура має співпрацювати з керівництвом області в спільних завданнях по подоланню корупції та злочинності. «Тому перше завдання для Валерія Петровича – відновити нормальну співпрацю по всій вертикалі в Запоріжжі та районних центрах, проводити спільні наради і воювати із спільним ворогом, а не між собою», — зазначив Юрій Луценко.

Генеральний прокурор поінформував про результати перевірки комісією, які є важливими і для прокуратури, і для колег по правоохоронній діяльності.

«Перш за все комісія виявила, що не відбувалась координаційна діяльність прокуратури по питанням злочинності у регіоні. Жодної спільної наради з представниками місцевої влади та правоохоронних органів проведено попереднім прокурором не було. Як наслідок нас надзвичайно турбує ситуація із ростом злочинності», — відзначив Юрій Луценко.

Також, Генеральний прокурор України вказав на неналежний стан роботи правоохоронних органів в області. Він звернув увагу, що цього року жодного актуального кримінального провадження стосовно високопосадовців не спрямовано до суду з обвинувальним актом. За його словами, практично не проводиться робота з розслідування кримінальних проваджень за фактами катування в установах виконання покарань.

«Стосовно представництва інтересів громадян та держави в суді, тут непоганий результат порівняно з іншими областями, але жодного провадження по поверненню земель вздовж моря, а це є ключовим питанням, яке турбує і людей і владу в цьому регіоні. Законність відчуження землі або взагалі незаконне відчуження землі у заборонених смугах. На жаль, я не бачу активності на цьому напрямку», — констатував Юрій Луценко.

Підсумовуючи, Генеральний прокурор України зазначив, що єдиним результатом, якого очікують громадяни, якого він вимагає як Генеральний прокурор – це спільна робота правоохоронних органів. «Окремо сама по собі прокуратура працювати не може, без поліції, без СБУ і ДФС це неможливо, тому закликаю до спільної роботи, але закликаю також і до результатів», — сказав він.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok