В Бердянську збільшено розмір декількох видів адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання

Начальник управління праці та соціального захисту населення Наталя Токмань на щотижневій апаратній нараді доповіла про адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. На сьогодні на обліку в управлінні праці знаходяться 9637 внутрішньо переміщених осіб. Із них: працездатного віку — 2368 чоловік, дітей — 2356, особи з інвалідністю — 512, пенсіонери за віком — 4401, усього сімей — 7439.

Внутрішньо переміщеним особам надається щомісячна адресна допомога на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. Призначається вона на 6 місяців. Для подовження виплати необхідно подавати нову заяву. На сьогодні таку допомогу отримує – 1291 сім’я. У січні на виплату допомоги направлено 1,9 млн. грн.

Адресна допомога на проживання надається внутрішньо переміщеним особам:

1. які перемістились з

— тимчасово окупованої території України;

— населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження;

— населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення.

2. житло, яких зруйновано або стало непридатним для проживання в наслідок проведення АТО.

17 січня Кабінетом міністрів України було збільшено розмір декількох видів адресної допомоги. Так на сьогодні вона становить:

— особи, які отримують пенсію — 1000 грн.;

— діти — 1000 грн.;

— особи з інвалідністю 1 гр. — 1784,90 грн.; 2 гр. — 1578,95 грн.; 3 гр. — 1373 грн.;

— працездатні особи — 442 грн.

Постановою Кабміну внесено зміни і у загальний розмір адресної допомоги на сім’ю:

— розмір допомоги не може перевищувати 3000 грн.;

— для сім’ї, до складу якої входять особи з інвалідністю, — 3400 грн;

— для багатодітної сім’ї — 5000 грн.

“На сьогодні ми чекаємо доопрацювання програмного комплексу, відповідно до якого здійснюється призначення цієї адресної допомоги. Для того, щоб отримувати підвищену допомогу, звертатися до управління не потрібно. Розрахунок буде проведено автоматично, і вже у лютому місяці внутрішньо переміщені особи отримають допомогу більшого розміру” — відзначила начальник управління праці та соціального захисту населення Наталя Токмань.

Источник: https://bmr.gov.ua

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok