В Бердянську затверджені тимчасові маршрути №№ 15, 20, 21/1 до місць відпочинку

Про це повідомляє офіційний сайт Бердянської міської ради. На черговому засіданні виконавчого комітету, що пройшло 13 червня, було розглянуто питання про організацію пасажирських перевезень на тимчасових маршрутах загального користування №№ 15, 20, 21/1 до місць відпочинку в 2017 році.

Як доповіла начальник відділу транспорту та зв’язку виконкому Ірина Удовиченко, враховуючи участь підприємців у перевезенні мешканців міста до садово-городніх товариств та на підставі звернення комітету мікрорайону “Скловолокно” пропонується ввести новий маршрут 21/1 і тимчасові №№15 та 20.

Після ознайомлення з інформацією члени виконкому прийняли рішення про внесення до Реєстру тимчасових міських автобусних маршрутів загального користування, новий маршрут:

21/1

“Тубдиспансер- парк ім.П.П.Шмідта -санаторій “Бердянськ”

Тубдиспансер – вул. Переможців – вул. Північна – вул. Європейська – Мелітопольське шосе – пр. Західний – вул. Італійська- парк ім. ПП.Шмідта – вул. Лютеранська – вул. Центральна – вул. Грецька – Залізничний вокзал – пр. Східний – вул. Лієпайська – вул. Толстого- ДОЦ “Червона гвоздика” – санаторій “Лазурний”- Зоопарк- поліклініка “Перлинна”- санаторій “Нива”- Магазин – санаторій “Бердяньк”- Магазин- санаторій “Нива”- поліклініка “Перлинна”- Зоопарк- Клуб- ЗОШ № 6- пляж№3 — пр. Східний Залізничний вокзал – Краєзнавчий музей – Центральнй ринок — пр. Західний — Мелітопольське шоссе — вул. Європейська — вул. Північна — вул. Переможців — Тубдиспансер

На договірних засадах буде залучено перевізників для здійснення перевезень пасажирів на тимчасових маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі до місць відпочинку:

1. № 15 “Автовокзал – Дальня Коса ”, № 20 „Автовокзал — б/в „Лазурна — 2”

2. № 21/1 “Тубдиспансер — парк ім. П.П.Шмідта – санаторій “Бердянськ” – ФОП Омельчук В.Ю. Відповідні договори з перевізниками терміном на 3 місяці з 18.06.2017 року по 17.09.2017 рік будуть укладені відділом транспорту та зв’язку виконкому.

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok