В Бердянську З 22 лютого набуло чинності рішення про підвищення тарифу на пасажирські перевезення у громадському транспортз

13 лютого поточного року виконавчий комітет Бердянської міської ради прийняв рішення про встановлення тарифів (вартості) на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Бердянськ. Чинності це рішення набуло  22 лютого, після його публікації у суспільно-політичній газеті „Південна зоря” (див. ст. 11 видання).

Згідно з цим рішенням, проїзд на міських маршрутах коштуватиме 6 грн; у автобусах, що прямують до с. Нововасилівка (№№12 та 12/21) або на Косу (№17/15), пасажиру треба буде платити 8 грн за поїздку; а тим, хто дістається с. Роза за допомогою маршруту №82, доведеться платити 10 грн за одне пасажироперевезення.

Однак при цьому усі пільги зберігаються. На цьому зауважив, коментуючи підвищення тарифу, в.о. начальника відділу транспорту та зв’язку виконкому Богдан Ткаченко. „Усі, хто їздив безкоштовно, або сплачував 50% вартості проїзду, продовжать користуватися пільгами” – додає він.

Слід зазначити, що у місті майже на всіх маршрутах здійснюються рейси у звичайному режимі руху (які мешканці називають “пільгові”). Вартість проїзду під час виконання даних рейсів для пільговиків безкоштовна (при наявності відповідного посвідчення). А для усіх інших — вартість становить 4 гр. Надаємо розклад таких рейсів:

Маршрут №4

ЗОШ№7 — 09-01, 14-57

Залізничний вокзал — 10-02, 16-02

Маршрут №4/1

маг. «Київ» — 9-58

Залізничний вокзал — 10-46

Маршрут №4/3

Залізничний вокзал — 11-34

РТС — 11-55

Маршрут №5

АЗМОЛ — 9-15

Залізничний вокзал — 15-07

Маршрут №8

8 березня — 9-00

ЦДЮТ — 13-30

Маршрут №9

ПНД — 9-03

Залізничний вокзал — 15-05

Маршрут №10

вул. Руднєвої — 09-00

Автовокзал — 11-30

Маршрут №13

Азовкабель — 10-30

Залізничний вокзал — 11-05

Маршрут №17

універмаг «Черьомушки» — 9-05

Аквапарк — 13-55

Маршрут №21

Тубдиспансер — 09-00

Залізничний вокзал — 15-00

Також Богдан Станіславович повідомив, що під час обговорення і після прийняття даного рішення міським головою, депутатським корпусом була поставлена чітка задача щодо поліпшення якості обслуговування пасажирів у громадському транспорті.

Також відділу транспорту та зв’язку було додатково доручено посилити контроль за дотриманням графіків та інтервалів руху, а також за виконанням умов договорів перевізниками (зокрема, йдеться про наявність в автобусі інформації куди і до кого звертатися в разі будь-яких порушень, контакти відділу транспорту виконкому, контакти перевізника і інша необхідна інформація).

На сьогодні розроблено комплекс заходів, які мають привести до поліпшення якості обслуговування пасажирів, зокрема:

• складено і затверджено план проведення моніторингу виконання перевізниками графіків та інтервалів (цей план затверджено на лютий-березень);

• міським головою направлено листи до відповідних державних органів, на які покладено функції щодо здійснення контролю за технічним станом транспортних засобів (в Управління Укртрансбезпеки в Запорізькій області та до Національної поліції), з проханням посилити контроль і провести додаткові перевірки

Сподіваємося, що ці заходи приведуть до того, що якість обслуговування наших городян покращиться.

Додатково Богдан Ткаченко розповів, яка наразі ситуація з квитками. Зокрема, службовець підтвердив, що, безумовно, водії повинні надавати квитки, а пасажири — вимагати їх надання. Єдиний можливий нюанс: якщо у водія немає квитків номіналом в 6 грн, він має право видати пасажиру 2 квитка на таку ж суму (номіналом у 4 і 2 грн); так само і з пільговими квитками номіналом в 3 грн. Якщо водій не видає вам квиток, обов’язково повідомляйте про такі факти у відділ транспорту і зв’язку виконкому за телефоном 4-71-94 (у робочі дні з 8:00 до 17:00).

Також відділу транспорту та зв’язку виконкому було доручено до кінця року провести дослідження пасажиропотоку. Наразі вивчаються організаційні заходи щодо виконання даного доручення.

Источник: https://bmr.gov.ua

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok