В Бердянську відбудуться заходи до Дня пам’яті та примирення та 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Заступник міського голови Бердянська Юлія Дойнова нагадала, що гаслом заходів є “1939-1945 РОКИ. «ПАМ`ЯТАЄМО. ПЕРЕМАГАЄМО», та рекомендовано використання стилізованої квітки маку.

А також, що на виконання Указу Президента України від 28.03.2017 № 84/2017 „Про відзначення у 2017 році Дня пам'яті та примирення і 72-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні”, відповідного розпорядження голови облдержадміністрації та враховуючи похилий вік учасників бойових дій та ветеранів Другої світової війни всі заходи матимуть меморіальний характер, будуть спрямовані на особливе шанування героїв-земляків.

Як поінформував начальник організаційного відділу Олексій Юрченко, заплановані роботи поділяються за напрямками:

1. Покращення соціально-побутових умов життя інвалідів та учасників Другої світової війни, а також учасників трудового фронту (1941-1945 рр.);

2. Проведення робіт з благоустрою території розташування пам’ятників, братських могил, могил Героїв Радянського Союзу та одиноких могил, меморіальних дошок, архітектурних та інших споруд і об’єктів;

3. Організаційні заходи.

До 5 травня будуть проведені виплати разової грошової допомоги, передбаченої Законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та „Про жертви нацистських переслідувань”. Про це поінформувала начальник управління праці та соціального захисту населення Наталя Токмань. Будуть вручені 12 слухових апаратів ветеранам війни з ураженням органів слуху. Відповідні служби проведуть роботи з благоустрою території розташування меморіальних комплексів, пам’ятників, меморіальних дошок, архітектурних та інших споруд і об’єктів, що увічнюють пам’ять про подвиги учасників Другої світової війни. З 1 травня в бібліотеках-філіях міста пройдуть книжково-ілюстративні виставки, бібліографічні огляди, будуть організовані тематичні полиці, присвячені 72-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні тощо.

Тож проведення тематичних заходів буде направлено на збереження пам'яті про перемогу над нацизмом, віддання данини пам'яті всім жертвам Другої світової війни 1939-1945 років та піклування про ветеранів війни.

Повний перелік загальноміських, культурно-масових та спортивних заходів до Дня пам’яті та примирення та 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok
Return to Top ▲Return to Top ▲