В Бердянську в школах навчальний процес розпочнеться у четвер, 27 квітня

Про це повідомляє офіційний сайт Бердянської міської ради. У зв’язку з погодними умовами наказом начальника відділу освіти призупинені заняття у всіх школах міста 24 квітня (понеділок). Дитячі садки працюватимуть у штатному режимі, відвідування закладів на розсуд батьків. Рішення про можливість початку навчального процесу буде прийнято у понеділок на засіданні міської комісії ТЕБ та НС.Сьогодні, відбулася робоча нарада з питання призупинення навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах. У зв'язку з погодними умовами (сильні зливи, зниження температури повітря), зниженням температурного режиму в навчальних закладах міста нижче санітарних норм та з метою санітарного та епідемічного благополуччя вихованців загальноосвітніх навчальних закладів було вирішено призупинити навчально-виховний процес в школах з 24 по 26 квітня (середу) включно.

Як повідомив начальник міського відділу освіти Володимир Липський, такі вимушені канікули сприятимуть приведенню температурного режиму в межі норм, бо за прогнозами синоптиків очікується налагодження погодних умов. Крім того, це попереджувальне рішення — наразі рівень захворюваності у школах складає 8%, що нижче, ніж у зимовий період. Включити опалення у школах у такий короткий строк технічно не можливо. Як поінформував Володимир Липський, це питання було опрацьовано з керівництвом БПТМ. Наразі вже відсутній договір на поставку газу у зв’язку із завершенням опалювального сезону, а тільки процедура укладання нового займе 2-3 дні, не кажучи про технічні питання.

Дитячі садки працюватимуть у штатному режимі, але їх відвідування на розсуд батьків, якщо є можливість залишити дитину вдома — батькам рекомендують це зробити.

Відділу освіти також доручено проводити постійний моніторинг температурного режиму в загальноосвітніх навчальних закладах та розробити графіки з цілодобового чергування відповідальних осіб з метою оперативного реагування на зміну ситуації.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok