В Бердянську міський голова зустрівся із Генеральним консулом Німеччини

У четвер, 16 лютого, у рамках реалізації проекту “Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб” у Бердянськ прибули Генеральний консул Німеччини Вольфганг Мьоссінгер та заступник регіонального директора Німецького товариства міжнародного співробітництва Ніколас Хемпель. Свій візит у наше місто гості розпочали із зустрічі з міським головою Володимиром Чепурним, його заступниками Юлією Дойновою та Іриною Плющій і начальником відділу інвестиційної та міжнародної діяльності Наталею Криворучко.   

"Раді вітати вас на Бердянській землі. — Звернувся до гостей міський голова Володимир Чепурний. — Хотілося б нагадати, що наше місто одне із небагатьох у Запорізькій області, яке прийняло найбільшу кількість переселенців із зони АТО. Дуже приємно, що уряд Німеччини розуміє наші проблеми і усіляко нам допомагає . Також вдячні за консультативну та освітню допомогу по роботі із переселенцями, яку надають ваші спеціалісти нашим. І ми дуже сподіваємося на подальше співробітництво".

Гості у свою чергу відзначили, що їм приємно працювати із керівництвом Бердянська та його командою та зауважили, що уряд Німеччини допомагає тим містам, які цього дуже потребують.

"Для мене дуже важливо відвідати ваше місце, оскільки воно знаходиться близько до зони проведення АТО. — Розказав Генеральний консул Німеччини Вольфганг Мьоссінгер. — Ми готові та із радістю будемо вам допомагати, тому що знаємо, що тільки стабільна незалежна демократична Україна дуже важлива для миру у Європі. Тому є спільний інтерес вирішити конфлікт, кризу та допомагати людям".

Після спілкування із міським головою гості побували у ЗОШ №4 та Бердянській міській лікарні, де впроваджуються проекти, які фінансуються урядом Німеччини.

Источник: http://bmr.gov.ua

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok