В адмінбудівлю Запорізької облради — тільки по перепустках

Про це повідомляє офіційний сайт Запорізької державної адміністрації. Відтепер громадяни зможуть пройти до адміністративної будівлі тільки оформивши тимчасову перепустку після пред’явлення документів, що засвідчують особу. Такі нововведення запроваджені розпорядженням голови обласної ради № 86-р від 01.08.2014, яким, зокрема, затверджено інструкцію з питань пропускного та внутрішньо об’єктового режиму в адмінбудівлі за адресою м. Запоріжжя, пр. Леніна, 164.

— Пропускний режим введено з метою підтримання елементарного порядку та безпеки. У будь-якій адміністративній будівлі повинен бути порядок. Адже без режиму контролю будь-хто може вчинити протиправні дії в стінах обласної державної адміністрації, — прокоментував таке рішення голова ОДА Валерій Баранов.

Згідно з інструкцією до адміністративної будівлі вільно (після пред’явлення відповідного документу), можуть проходити народні депутати, депутати обласної ради, місцевих рад всіх рівні, помічники радників депутатів, керівники і заступники керівників політичних партій, релігійних і громадських організацій,  працівники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, журналісти, працівники КП «Універс» та особи, яким законом надано право безперешкодного доступу до адмінбудівлі обласної ради.

Вхід відвідувачів голови облдержадмістрації та обласної ради, а також їх заступників здійснює за телефонним повідомленням помічника керівництва на пости №1 або №2.

Всі інші, окрім тих, хто запрошені на нарди, зобов’язані самостійно оформити тимчасову перепустку, яку замовляють працівники виконавчого апарату облради та облдержадміністрації за телефоном: 239-02-10 або 239-01-65.

Крім того, в’їзд транспорту на територію внутрішнього подвір’я будинку також здійснюється за списком, сформованим помічниками керівників ОР та ОДА.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok