У виконкомі Бердянської міської ради буде Єдиний день прийому громадян

З метою поліпшення можливостей спілкування жителів м. Бердянська з керівниками та посадовими особами виконкому Бердянської міської ради, розпорядженням міського голови від 19 лютого 2014 року №49-р з березня у виконкомі Бердянської міської ради запроваджено Єдиний день прийому громадян, під час якого міським головою, його заступниками та посадовими особами будуть проводитися протягом робочого часу особисті прийоми громадян в адміністративній будівлі виконкому Бердянської міської ради.

Єдиний день прийому громадян проводиться у перший четвер щомісяця додатково до затверджених графіків особистих прийомів громадян. У разі, якщо Єдиний день прийому громадян припадає на святковий день, він буде проводитись у четвер наступного тижня.

У межах Єдиного дня прийому громадян встановлено такі часи проведення особистих прийомів у виконкомі Бердянської міської ради:

— Перший заступник, заступники міського голови та керівники структурних підрозділів виконкому здійснюють прийом громадян з 13:00 до 15:00.

— Міський голова здійснює особистий прийом громадян, питання яких не були вирішені під час особистого прийому першого заступника та заступників міського голови, з 15:00 до 16:00 за участю першого заступника та заступників міського голови.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok