У Бердянську відзначать День Соборності України

Про це повідомляє прес-служба виконкому Бердянської міської ради.  У цей день у нашому місті у ЦКіД “Софіт” проходитимуть урочисті збори, у яких візьмуть участь керівники міської влади, представники громадськості, волонтерські організації, учасники Революції Гідності, військовослужбовці, депутати міської ради, діячі освіти, науки та культури, а також усі бажаючі мешканці нашого міста. Початок урочистих зборів о 15:00. А перед початком о 14:00 відкриється виставка-ярмарок вишиванок та виробів декоративно-прикладного мистецтва.

Починаючи з 1999 року в Україні 22 січня відзначається День Соборності України — день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

У четвер, 22 січня, також буде проведено єдиний день інформування населення міста, присвячений Дню Соборності України. У навчальних закладах пройдуть тематичні уроки, лекції, спрямовані на виховання у молоді патріотизму, поваги до минулого Українського народу, демократичних цінностей.  

З нагоди Дня Соборності України низка тематичних заходів буде проведена також в музеях та бібліотеках міста, будуть організовані виставки, експозиції, викладки літератури, присвячені боротьбі за свободу та незалежність України під час національно-визвольної революції 1917-1921 років, повстанського руху проти сталінської колективізації, дисидентського руху, наприкінці 1980-х – на початку 1990-х років, Помаранчевої революції та Революції Гідності, проведення Антитерористичної операції на Сході України.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok