У Бердянську понад 10 000 дітей позпочали новий навчальний рік

У школах Бердянська пролунав перший дзвоник. Цей навчальний рік став першим для 1162 першокласників і буде останнім — для 511 учнів одинадцятих класів.

За доброю традицією, школярів із початком нового навчального року привітали міський голова, його заступники, секретар та депутати міської ради. Вони завітали на святкові „лінійки” і побажали дітлахам бути упевненими в собі та допитливими. Приємним сюрпризом для учнів, їхніх батьків та вчителів стали подарунки від міської влади та депутатів обласної ради — сертифікати на музичну апаратуру, пристрої відеонагляду, мікроскопи тощо.

Міський голова Володимир Чепурний привітав із 1 вересня учнів загальноосвітньої школи №6. У своєму виступі він відзначив, що сьогодні за парти сядуть ті, від кого буде залежати завтрашній день нашої країни. На підростаюче покоління покладаються великі сподівання. Міська влада поставила освіту у ряд пріоритетів своєї політики і намагається всіляко забезпечувати сприятливі умови для отримання якісної освіти.

У свою чергу, директор ЗОШ №6 Олена Ізотова та представник батьківського комітету подякували міському голові, депутатському корпусу, народному депутату України Олександру Пономарьову та обласним депутатам за все, що зроблено для їх навчального закладу. А це ремонт їдальні, заміна вікон, повна заміна систем опалення, придбання телевізорів, кондиціонеру, фотоапарату, комп’ютерів тощо.

Секретар міської ради Олексій Холод, який був гостем на святковій „лінійці” у навчально-виховному комплексі „Капітошка”, також підкреслив особливу значимість розвитку освітньої галузі у Бердянську та зауважив, що як до сьогодні, так і надалі міська влада надаватиме школам усю можливу підтримку.

Источник: https://bmr.gov.ua

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok