Тижневий огляд роботи структурних підрозділів виконкому та комунальних підприємств Бердянська

Управління комунальної власності повідомляє, що за 11 місяців 2015 року до  міського бюджету від оренди комунального майна надійшло 3,9 млн. грн, що складає  134% від запланованих надходжень. Дохід від орендної плати складає 2,2 % від всіх  доходів, які надходять до бюджету. Перспективою збільшення розміру цієї дохідної  частини  бюджету можлива за рахунок зменшення вільних об’єктів комунальної власності шляхом передачі їх в оренду на конкурсних засадах. 

Управлінням було підготовлено та направлено на розгляд позачергової сесії Бердянської міської ради, яка відбудеться 15.12.2015 р., питання щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Бердянська благодійної допомоги від Датської Ради у справах біженців в Україні у вигляді комп’ютерної техніки для управління праці та соціального захисту населення виконкому на суму 66,5 тис. грн..

Розпочата процедура по набуттю права комунальної власності на безхазяйне майно — пам’ятки історії у кількості 13 одиниць. Для вирішення соціального питання прийняття до комунальної власності трансформаторної підстанції по вул. Кірова, 94-г, яка обслуговує прилеглі багатоповерхові житлові будинки, виготовлено технічну документацію та направлено заяву на взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та внесення до відповідного реєстру до Реєстраційної служби Бердянського міськрайонного управління юстиції. 

Адміністраторами відділу з надання адміністративних послуг “Єдиний офіс” за період 04.12.2015 р. — 10.12.2015 р. було прийнято 200 заяви на отримання адміністративних послуг. Видано 178 відповідей, з яких 146 позитивних, 11 відмов в надання адміністративних послуг, та 15 роз'яснень  щодо подальших дій для отримання адміністративних послуг. 

Протягом минулого тижня адміністративним відділом складено протоколів про адміністративні правопорушення в кількості 8 шт. за порушення Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях міста Бердянська; винесено попереджень в кількості 74 шт; розглянуто заяв, скарг та звернень громадян в кількості 10 шт;  разом з співробітниками КП “Бердянскекотранс” проведено 2 рейди; в центрах громадських ініціатив, які розташовані на мікрорайонах міста проведено 12 прийомів громадян; спільно з дільничими інспекторами Бердянського МВ ГУМВС України відпрацьовано 2 місця стихійної торгівлі. 

Управління капітального будівництва, реконструкції та технічного  нагляду виконавчого комітету проводить технічний нагляд за будівництвом, реконструкцією та капітальним ремонтом наступних об’єктів: 

— Каналізаційна насосна станція № 4 з колектором в м. Бердянськ – будівництво; 

— Реконструкція кардіологічного корпусу міської лікарні; 

— Капітальний ремонт амбулаторії № 4 КУ "Бердянський центр первинної медико-санітарної  допомоги" БМР по вул.Ялтинській, 50  м.Бердянськ Запорізької області;

— Капітальний ремонт  амбулаторії № 3 КУ "Бердянський центр первинної медико-санітарної  допомоги" БМР по вул.Гайдара, 1  м.Бердянськ Запорізької області;

— Будівництво міні котельні д/з № 20;

— Капітальний ремонт покрівлі Бердянського  муніціпального ліцею по вул.Чехова, 65 м.Бердянськ;

— Капітальний ремонт покрівлі хірургічного корпусу  КУ БМР "Бердянське територіальне медичне об'єднання" м.Бердянськ Запорізької області

— Реконструкція  приміщень Центру громадських ініціатив  міста по вул.Мічуріна, 66  м.Бердянськ Запорізької області;

— Капітальний ремонт бульвару Гайдара м.Бердянськ; 

— Технічне переоснащення системи гарячого водопостачання ДНЗ № 37 по вул.Верещагіна,6 м.Бердянськ Запорізької області. 

Відділом по роботі зі зверненнями громадян протягом тижня допущено до розгляду 13 електронних петицій, в яких порушені питання ремонту доріг, пішохідних зон, палат міської лікарні, облаштування зон відпочинку, відновлення роботи аеропорту, створення альтернативних джерел електроенергії, пропозиції щодо зміни руху громадського транспорту на маршруті № 8, підвищення обізнаності громадян про зміни в законодавстві. Протягом тижня відділом прийнято, зареєстровано, направлено на розгляд відповідним службам 117 звернень громадян, 3 запити щодо надання публічної інформації. 

Фахівцями Центрів громадських ініціатив надано 209 (усних) інформаційно консультаційних послуг мешканцям міста. 260 громадян звернулося в Центри громадських ініціатив для отримання послуги (оформлення субсидій) згідно з графіком прийому фахівцями УТ і СЗН. Також проходить анкетування жителів мікрорайонів: «Скловолокно», «8 Березня», «Колонія — Макорти», «Слобідка», «Центр міста» з питання перейменування вулиць згідно Закону України «Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборона пропаганди їх символіки».

Відділ інвестиційної діяльності та енергозбереження управління економіки  розробив Меморандум про співробітництво між виконавчим комітетом Бердянської міської ради та Німецьким товариством міжнародної співпраці (GIZ)  в рамках роботи з Німецьким товариством міжнародної співпраці (GIZ), яке спрямоване на реалізацію проекту зі зміцнення спроможності українських територіальних громад до прийняття внутрішньо переміщених осіб в Україні, співпрацюючи з органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями, які працюють з внутрішньо переміщеними особами. 

Службою у справах дітей актуалізовані дані Реєстру житла та майна дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на первинному обліку в службі у справах дітей виконкому Бердянської міської ради та Обліку нерухомого майна дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 

Відділ освіти виконкому повідомляє, що проведено наради  директорів шкіл з питання розподілу субвенції  у сумі 1. 470.600 грн. Підготовлено проект рішення на позачергову сесію Бердянської міської ради «Про внесення змін в Програму розвитку освіти м. Бердянська на 2012-2017 роки. В рамках проведення конкурсу „Вчитель року” на минулому тижні було проведено відкрити уроки  (ЗОШ № 4, 6, 9, 11, гімназія № 1, гімназія №2, гімназія № 3).

Тривають тематичні свята та події:  Свято української пісні «Лине пісня солов’їна » (на базі гімназії №3), проведення в навчальних закладах міста  мандрівного фестивалю документального кіно про права людини «DOCIDAYS UA» в Бердянську, участь навчальних закладів міста в обласному конкурсі ялинкових прикрас «Моя новорічна мрія», участь у  ІІІ (обласному) етапі ХУІ Міжнародного конкурсу  з української мови ім. П.Яцика у 2014-2015 н.р» (12 грудня 2015 команда учнів міста бере участь в обласному етапі Конкурсу в м. Запоріжжя), проведення 10 грудня 2015 року  в навчальних закладах міста Всеукраїнського конкурсу «Геліантус» тощо. 

Відділ охорони здоров’я виконавчого комітету Бердянської міської ради проводить узгодження бюджету комунальних закладів охорони здоров’я міста на 2016 рік по новому базовому підходу, з урахуванням потреб населення у цукрознижуючих, інших безоплатних ліках, харчування у стаціонарі, стоматологічному обслуговування дорослого і дитячого віку на кошти виділені із субвенції та місцевого бюджету на загальне утримання лікувальних закладів.

Відділ охорони здоров’я провів зустріч з інвестиційною благодійною організацією Європейського союзу з Німеччини по оптимізації діяльності амбулаторій і стаціонару комунальних закладів охорони здоров’я. Обговорювалась методологія розрахунків фінансових витрат та локальної допомоги на придбання обладнання для пологового будинку та кардіореанімації.

Постійною комісією міської ради з гуманітарних питань, депутатської етики та законності (Георгієв Є.І.) підтримана ініціатива та надана допомога КУ БМР «БТМО» у затвердженні додаткової суми на харчування стаціонарних хворих.

У КУ «БЦПМСД» БМР продовжується ІІ тур щеплень проти поліомієліту та грипу. Виділені групи ризику серед населення та працюючих. Фармацевтичні заклади мають вакцини, а лікарні запрошують на щеплення дітей і дорослих для забезпечення Вашого здоров’я!

Відділ культури. Третій рік поспіль в меморіальному будинку-музеї П. П. Шмідта проходить захід «Українські державні і народні символи». Цього року він відбувся 9 грудня о 14 годин. Гостями свята стали учні ЗОШ №2. Школярі почули розповідь про виникнення державних і народних символів, їх роль у становленні нашої країни, переглянули тематичні відео «Історія державного прапора» і «Розпис писанки». Теплу і затишну атмосферу допомогли створити виступи учнів ЗОШ №11. Вихованці хорової студії «Натхнення» декламували вірші і виконували пісні, що прославляють українську державну і народну символіку. Захід не залишило байдужим ні учасників, ні глядачів, підкресливши важливість висвітлення значущих тем багатою української культури.

Клубні установи ведуть активну підготовку до новорічних та різдвяних свят. Відкриття Головної міської ялинки відбудеться 19 грудня о 12-00.

Відділ спорту, сім’ї та молоді. З 5 грудня стартував турнір з міні-футболу серед мікрорайонів м Бердянська. Ігри проходять на базі міського Палацу спорту. У змаганнях беруть участь 12 команд: АКЗ, Військове містечко, Лиски, Центр, Мерія, 8 березня, Скловолокно, Азмол, коса, нагірна частина, РТС, Колонія.

5 грудня були показані такі результати: «Військове містечко» — «Ліски» 1:14; «Мерія» — «8 Березня» 5: 3; «АЗМОЛ» — «Коса» 2: 3; «РТС» — «Колонія» 3: 7. 6 грудня гри завершилися з наступними результатами: «АКЗ» — «Військове містечко» 17: 0; «Центральна частина» — «Мерія» 4: 0; «Скловолокно» — «АЗМОЛ» 8: 0; «Нагірна частина» 

— «РТС» 4: 6.

У шахово-шашковому клубі відділу сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради йдуть змагання Спартакіади серед інвалідів (ІІ етап). Спортсмени змагаються у п'яти видах спорту (шашки-64, шахи, армреслінг, доміно). Спартакіада ​​стартувала 3 грудня і присвячена Міжнародному Дню інваліда. Підсумки змагань підведуть 14 грудня.

З 10 грудня в КДЮТ «Зоряний» стартував конкурс для дітей соціально незахищених категорій «Космічні фантазії». Конкурс проходить за підтримки відділу сім'ї, молоді та спорту. Мета «Космічних фантазій» — організація святкового дозвілля, створення святкового настрою та розвитку творчих здібностей. Творча майстерня працюватиме до 17 грудня. Усього в ній візьмуть участь близько 100 дітей соціально незахищених категорій.

18 грудня стартує турнір з боксу, присвячений Новому року та Різдву Христову. Турнір проводить відділ сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради. Змагання проходитимуть з 18 по 19 грудня 2015 в КП «ГДС» БГС. Початок змагань  — 18 грудня в 15:00; 19 грудня в 10:00.

ОГЛЯД ВИКОНАНИХ РОБІТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Станом на 11.12.2015р. всі ліфти житлового фонду в роботі, зупинених немає. Електромеханіки виконують технічне обслуговування ліфтів згідно графіка технічного обслуговування.

КП «Житлосервіс-2А» з 07.12.2015 по 11.12.2015 року протягом тижня виконані наступні роботи:

Пролетарський,100 – заміна вентиля на елеваторі

Пролетарський,98 – ремонт лівневої каналізації

Тищенко,2, под. 4,5 – ремонт лежака каналізації

Енгельса,41 – закриття слухових вікон

Мелітопольське шосе,60 – ремонт покрівлі

Енгельса,41, кв. 70 – ремонт м’якої крівлі 

Мелітопольське шосе,60 – чистка підвала

Дюміна,96 – заміна ділянки лежака ЦО

Баха,1 кв. 25,60 – ремонт м’якої покрівлі 

Мелітопольське шосе,4 кв. 64 – ремонт шиферної покрівлі

Комарова,10 – вивезення гілля

Правди,5 кв.18 – заміна вентилів по стояку ЦО

Піонерська,63 – наладка ел. вузла з БПТС

Петровського,29 кв.17, Димитрова, 42 кім. 501 – ремонт м’якої покрівлі

Червона,72, Пушкіна, 6 – ремонт шиферної покрівлі

Перемоги,7 – ремонт стояка п/с/ш

Тищенко,2 під.3 – закриття продухів на тех. поверсі

Петровського,29 – ремонт м’якої покрівлі

Ремонтные работы на предприятии производятся согласно графика планово-предупредительного ремонта, а также ежедневно производится мониторинг температурного режима в помещениях жилых домов и объектов социально-культурной сферы.

Внештатных и аварийных ситуаций по ПАО «БПТС» за отчетный период не было.

ТОВ „КК „КомЕнерго-Бердянськ” з 07.12.2015 по 11.12.2015 року:

Заміна запірної арматури ХВП: Верещагина,18

Заміна ввода СЦО: Свободы,36

Заміна лежаку ХВП: Химиков,3,Верещагина,18,Р.Люксембург,18,Лиепайская,19

Заміна частини стояка каналізації: Свободы,36

Ремонт слухових вікон: Дюмина,54

Ремонт покрівлі: Баха,45

Вивезення звалищ (гілля):АКЗ, РТС, АЗМОЛ, Центр, Колонія, Військове містечко

Фарбування газопроводів: Кабельщиков,140,142

Ревізія щ.с.: Розы Люксембург,6,Степанянца,3

Ревізія щ.э. Потийская,13 -4шт.,Шаумяна,14 -4шт.,В/Г,14 -4шт.,Коцюбинского,59 -4шт. Волкова, 2 -4шт.,Ростовская,2 -4шт.,М.шоссе,89а -4шт.,Розы Люксембург, 6 -4шт., Мазина,21 -6шт.,Мазина,43 -4шт.,Мазина,45 -6шт.,Дюмина,48 2шт.,Горького,39 -4шт. Ленина,43 -6шт.

Монтаж провода АППВ 2*2,5: Мазина,45 -50м.,Мазина,43 -50м.,М.шоссе,89а -50м

Спеціалістами КП «Міськсвітло» Бердянської міської ради

1. Здійснено заміну 189 од. ламп та 53 од. світильників на вул. Комунарів, вул. Першотравневій, 1 та 3, вул. Червоній, вул. Горбенка (змонтовано 15 м проводу), вул. Приморській (змонтовано 20 м проводу та 100 м кабелю), вул. Підгірній (змонтовано 20 м проводу), вул. Курортній, вул. Винокуренка, вул. Жовтневій, вул. Чернишевського, вул. Димитрова (від вул. Правди до вул. Орджонікідзе), вул. Димитрова, 54, вул. Молодогвардійській, вул. Тульській, вул. Баха, вул. Севастопольській, вул. Руденка, вул. Дружби, вул. Костичева, 23, у пров. Московському та Запорізькому. 

Необхідно окремо зазначити, що протягом 09-11.12.2015 року на пл. І Бердянської ради було замінено кабель, ліквідовано коротке замикання, змонтовано стійки, замінено 20 ламп та змонтовано 57 гірлянд-«сніжинок», а також змонтовано каркас новорічної ялинки. 

2. Було усунено короткі замикання: ШУ ТП-1, ШУ ТП-3, ШУ ТП-71, ШУ ТП-216, ШУ ТП-52. Проведено ремонт в ШУ ТП-5, ШУ ТП-216.

3. Проведено технічне обслуговування світлофорного об’єкту на перехресті вулиць Свободи та Леніна із заміною 6 ламп.

4. Встановлено 15 дорожніх знаків за адресами: Мелітопольське шосе, 101, Мелітопольське шосе – вул. Піонерська, вул. Піонерська-вул. Кірова, вул. Морозова –вул. Героїв Сталінграда, пр. Пролетарський – вул. Штурманська, вул. Маяковського (дитячий садок), вул. Мічурина – вул. Тургенєва, вул. Мічурина – вул. Чехова, вул. Чехова – вул. Винокуренка.

5. Відновлено обірвані проводи по вул. З. Космодем’янської та відремонтовано СІП по вул. Франка.

Прибирання територій міста здійснювалось 53 двірниками. Щоденно прибиралась Центральна частина міста,  інші території  —  бригадним методом через день та один раз на тиждень. Площа прибирання території склала  264,0 тис. м2. З вулиць міста вивезено  156 м3 підбордюрного змету.

Ліквідація стихійних сміттєзвалищ здійснювалась по мікрорайонам міста по мірі їх виявлення. Разом з території міста вивезено на полігон 370 м3 сміттєзвалищ. Вивезення ТПВ з приватного сектору здійснювалось  згідно графіку по мікрорайонам міста. На полігон ТПВ вивезено 1152 м3 твердих побутових відходів.

Робітниками з благоустрою здійснювалося ручне очищення зливостоків у мікрорайоні Колонія  по вулицям  Новоросійська, Мічуріна, Жуковського, Баха, Руднєвої, Чехова — 1200 м., у центральній частині міста по пр. Ленина (від вул. Комунарів до вул. Свободи) —  200 м. Здійснювалось очищення виходів  в море на пл. Приморський біля Альтанки та на пляжі    № 3. 

КП «Бердянськекотранс» БМР спільно з КП «Бердянськводоканал» БМР 08.12.2015 року виконані роботи по укріпленню залізобетонної плити на перехресті  вул. 

Дюміна з вул. Петровського.На території міста було виконано роботи по відлову та перевезенню до притулку для безпритульних тварин 7 бродячих тварин.В межах підготовки до зимового періоду виконано фарбування 10 ящиків під пісок для зимового посипання тротуарів: по пр. Леніна 7 шт., по вул. Дюміна 1 шт., пр. Праці 1 шт., вул. Ульянових 1 шт. Для посипання вулиць міста під час ожеледиці розвезено 16 м3 відсіву по вулицям міста: вул. Свободи, Перемоги, Шевченка — 8 м3, пр. Пролетарський, вул. Енгельса, Петровського, Комунарів – 4 м3, Мелітопольське шосе —  4.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok