Міський голова Володимир Чепурний: “У 2017 році маємо провести реконструкцію останньої частини проспекту Азовського”

Бердянський міський голова Володимир Чепурний зявив це на зустріі з журналістами у середу. Заступник міського голови Оксана Дєєва прокоментувала проект наступним чином:

“Розроблений проект має дотримуватись цілісності концепції проспекту Азовського, більша частина якого вже реконструйована. В розроблених ескізах розширено дві дорожні смуги, передбачаються стоянки автомобілів з обох сторін, розширюються тротуари — зона для прогулянок буде відділена деревами від проїжджої частини. А роздільна смуга буде прикрашена вазонами для декоративних рослин” — зазначила Оксана Олегівна.

Перед реконструкцією будуть замінені всі комунікації по проспекту. Зону для прогулянок біля багатоповерхівок умисно пропонується зробити ширшою. Як зауважила Оксана Дєєва до міської влади зверталися мешканці цих будинків, які просили розширити тротуари. Проект передбачає також реконструкцію схилу гори. Пропозиції, що були надані, не знайшли схвалення, тому робота триває. Головна мета — щоб новий вигляд схилу гори став візитівкою міста для мешканців та гостей Бердянська.

“Велике бажання зробити реконструкцію цієї частини проспекту без схилу, бо це надто дорогі роботи. Але два квартали ми плануємо зробити в 2017 році” — відзначив міський голова.

Для консультацій щодо проекту також залучені провідні фахівці у будівництві та архітектурі. Оскільки розробка проекту ще триває, всі цікаві ідеї від мешканців міста будуть обов’язково розглянуті спеціалістами — запевнила Оксана Дєєва. 

Посилання: сайт Бердянського місквиконкому.

 

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok