Кабмін виділив 1,4 млрд грн на погашення заборгованості по соціальних виплатах громадянам

Кабмін виділив 1,4 млрд грн на погашення заборгованості по соціальних виплатах громадянам

Сьогодні, 27 листопада, на своєму засіданні Кабінет Міністрів затвердив внесення змін до бюджету Фонду соціального страхування, необхідних для відновлення виплат лікарняних та декретних, а також допомоги на поховання родичів, — інформує пресслужба Кабміну. «Уряд спрямував додаткові 1,4 млрд грн на виплату у 2019 році лікарняних по тимчасовій втраті працездатності, лікарняних по вагітності та пологах, а також на виплати на поховання. Відповідне рішення уряду передбачає збільшення на відповідну суму бюджету Фонду соціального страхування», – повідомлено в релізі.
Ранішк, 20 листопада у Фонді соцстраху України повідомили, що перерахування коштів для виплати лікарняних та допомоги щодо вагітності та пологів застрахованим особам зупинено через перевищення кошторису більше ніж на 1 млрд грн. Директор виконавчої дирекції соцстраху Євген Баженков пояснив, що «бюджет фонду на поточний рік подавався на затвердження Кабміну колишнім керівництвом Міністерства соціальної політики і був штучно занижений по видатках».

Цього ж дня в Мінсоцполітики заявили, що на рахунках Фонду соцстраху достатньо коштів для проведення виплат лікарняних та допомоги щодо вагітності та пологів. У відомстві додали, що пов’язують ситуацію з припиненням виплат із Баженковим, «якого минулого тижня Печерський суд Києва поновив на посаді і який був зареєстрований державним реєстратором навіть без повного тексту судового рішення в той самий день».

21 листопада заступник міністра соціальної політики Олег Коваль заявив, що щодня до фонду надходить від 60 до 250 млн грн. Станом на сьогодні на рахунках є 550 млн грн. Він повідомив, що міністерство не працюватиме із цією людиною, оскільки той фігурує у двох кримінальних справах. Крім того, заступник міністра додав, що Баженкова поновили на посаді з порушеннями. Того ж дня виплати відновили «під особисту відповідальність» Баженкова.

0/5 (0 Reviews)
Комментирование и размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok