До уваги бердянців: оновлена програма житових субсидій

З 1 травня 2017 року, на підставі внесених 26 квітня 2017 року змін у Постанову № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», в Україні діє оновлена програма житлових субсидій.

На основі змін, у травні управління праці соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради проведе перепризначення субсидій на наступний рік та розрахує її розміри на літній період, а з жовтня – на новий опалювальний сезон.

КОМУ ПОВТОРНО НЕОБХІДНО ПОДАВАТИ ДОКУМЕНТИ НА ОФОРМЛЕННЯ СУБСИДІЇ?

Заяву і Декларацію про доходи заново треба подавати сім’ям, які:

— орендують помешкання

— мають зміни у складі сім’ї: хтось прописався чи виписався

— хочуть отримати субсидію на тверде паливо

ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ СОЦІАЛЬНА НОРМА ДЛЯ НЕПРАЦЕЗДАТНИХ

Для домогосподарств, що складаються з однієї або двох непрацездатних осіб, зазначена норма становить 75 кв. метрів на домогосподарство.

ЗМІНИ В ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД

Якщо раніше субсидія на опалювальний сезон призначалася з 1 жовтня до 30 квітня і перераховувалася відповідно до рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради про дату початку та закінчення опалювального сезону, то у 2017-2018рр. для користувачів централізованого опалення залишається прив’язка до відповідних рішень органу місцевого самоврядування, а для тих, у кого індивідуальне опалення, субсидія нараховується з 16 жовтня до 15 квітня.

ПРО ЩО ПОТРІБНО ПОВІДОМЛЯТИ ФАХІВЦІВ СОЦЗАХИСТУ?

Протягом місяця отримувачі субсидії повинні повідомити органи соціального захисту населення про наступні зміни:

— складу зареєстрованих у житлі (хтось виписався чи прописався)

— соціального статусу членів сім’ї (хтось звільнився або влаштувався на роботу, став пенсіонером)

— про здійснення одноразової покупки, яка перевищує 50 тисяч гривень

— набору комунальних послуг: відмовилися від централізованого палення і перейшли на індивідуальне чи навпаки

ГРОШОВА ВИНАГОРОДА ВІД ДЕРЖАВИ

Невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт електричної енергії, відтепер не залишатимуться на рахунках отримувачів в організаціях, а перераховуватимуться на особовий банківський рахунок одержувача субсидії через який проводиться виплата соціальних допомог або пенсія.

Одержувачу субсидії необхідно буде до 1 вересня подати заяву до управління, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.

Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідкувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном “гарячої” лінії 4 70 37.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok