Бердянськ приєднався до обласного марафону зі здачі донорської крові

В області стартує наймасштабніший в історії регіону благодійний марафон зі збору донорської крові. З 20 по 30 листопада з ініціативи Запорізької обласної клінічної лікарні пройде наймасштабніший в історії області марафон зі здачі донорської крові. Цей соціальний проект об'єднає тисячі жителів нашого краю задля єдиної благородної мети — пожертвувати частинку себе для порятунку життів земляків.

Відкриття благодійного марафону невипадково намічено на 19 листопада і збігається із Всесвітнім днем пам'яті жертв ДТП: саме вони найчастіше в екстреному порядку мають потребу у великій кількості рятівної крові.

“У краплі крові — врятоване життя”. Так називається марафон. Бердянськ не може не приєднатися до такої благородної справи. Адже дійсно, іноді для порятунку життя не вистачає декількох хвилин, які може подарувати людині сформований запас крові в наших лікарнях. Тому я прошу трудові колективи підприємств і установ міста, всіх бердянців, кому дозволяє здоров'я, приєднатися до марафону і внести свій внесок у цю добру справу” — звертається до бердянців міський голова Володимир Чепурний.

Здати кров у рамках марафону можна з 20 по 30 листопада по буднях з 7:00 до 11:30 на Бердянській станції переливання крові (вул. Консульска, 23). При собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Телефони для довідок: 3-66-85, 4-72-70.

Источник: https://bmr.gov.ua

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok