Бердянців закликають перевірити себе у реєстрі виборців

Відділ ведення Державного реєстру виборців звернувся до виборців Бердянська: "Верховною Радою України на 25 травня 2014 року призначено позачергові вибори Президента України. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців виконкому.

Не залишайте перевірку на останній день — за п’ять днів до виборів внесення у списки можливе лише за рішенням суду, а в день виборів — взагалі заборонене. Тому, якщо є сумніви, — звертайтеся одразу! Особливо це стосується осіб, яким виповнилося 18 років, які змінили прізвище або отримали громадянство, а також тих, котрі на попередніх виборах не виявили себе в списках або їхні дані були внесені помилково.

Звертаючись до нас Ви не витратите багато часу, але будете впевнені, що у день голосування ніщо не завадить Вам проголосувати за обраного Вами кандидата! Нагадуємо, що Державний реєстр виборців працює завжди. Постійно поновлюються його дані, удосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення. Але без Вашого безпосереднього звернення дуже важко виявити помилки в списках виборців. Тому звертаємось до Вас з переконливим проханням перевірити свої дані. При собі мати паспорт.

Наша адреса залишається незмінною: просп. Леніна, 37/9, ЦКіД «Софіт». Телефони — 4-72-42, 4-72-43. Прийом громадян здійснюється щоденно, крім вихідних (субота — неділя), з 8-30 до 16-00. Обідня перерва з 12-00 до 13-00".

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok