Верховна рада зобов’язала УПЦ змінити назву, вказавши приналежність до Москви

Верховна рада зобов'язала УПЦ змінити назву, вказавши приналежність до Москви

Верховна Рада зобов’язала Українську православну церкву (в канонічній єдності з Московським патріархатом) вказувати в своїй назві приналежність до Російської православної церкви. За прийняття законопроекту №5309 за основу і в цілому проголосували 240 депутатів при мінімально потрібних 226.

Згідно з законом, релігійна організація, що входить в структуру релігійної організації, керуючий центр якої перебуває в державі-агресорі, зобов’язана вказувати в своїй назві повну статутну назву такої релігійної організації з можливим додаванням слів «в Україні» і/або позначенням свого місця в структурі іноземної релігійної організації.

Нагадаємо, що 15 грудня Києві відбувся Об’єднавчий собор православних церков. Главою автокефальної православної церкви став Епіфаній. У своєму першому зверненні митрополит Київський Епіфаній закликав православних архієреїв і мирян приєднуватися до об’єднаної автокефальної УПЦ.

Натомість, митрополит Київський Онуфрій, предстоятель Української православної церкви (у канонічній єдності з Московським патріархатом) заявив, що для УПЦ після Собору нічого не змінилося.

 

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok