В Бердянську відбуватиметься аукціон з продажу приміщення колишнього кінотеатру “Юність”

Пропонується до продажу на аукціоні об’єкт комунальної власності — ціле убудовано-прибудоване приміщення колишнього кінотеатру “Юність” загальною площею 1028,4 кв.м. з ліфтом вантажопідйомністю 100 кг. за адресою: м. Бердянськ, вул. Шевченка,8.

Об’єкт розташований в центральній частині міста. Район має добру транспортну доступність, пішохідну доступність до громадського транспорту. Найближчим оточенням є житлові будинки, заклади торгівлі, центральний ринок, банківські установи. В приміщеннях природне освітлення. Підведені мережі електроосвітлення, водопостачання та водовідведення, теплопостачання.

Об’єкт знаходиться на відстані 600 м. від адміністративного центру, 800 м. від моря, 1500 м. від залізничного вокзалу.

Напрямок використання покупець вирішує самостійно.

Стартова ціна продажу: 2 459 028 гривень, у тому числі ПДВ 20%.

Аукціон відбудеться 23 березня 2018 року об 11 годині за адресою: м. Бердянськ, пл. Єдності (I Бердянської Ради), 2, (Будівля міськвиконкому, 4 — й поверх, каб. №70).

Заяви та необхідний пакет документів на участь в аукціоні приймаються в Управлінні комунальної власності Бердянської міської ради за адресою: м. Бердянськ, пл. Єдності,2, (I Бердянської Ради),2 (3-й поверх будівлі виконкому, кабінет №57).

Останній день прийняття заяв та необхідного пакету документів — 19 березня 2018 року.

Більш детальна інформація про умови участі в аукціоні розміщена на сайті Бердянської міської ради у розділі «Бізнес»: «Приватизація» та в газеті „Південна зоря” від 22 лютого 2018 року за № 8 (17453).

Источник: https://bmr.gov.ua

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok