У Бердянську відбувся семінар-тренінг на тему “Посилення міжвідомчого реагування у сфері протидії та запобігання домашньому насильству»

22 березня у Бердянську за ініціативи Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні відбувся семінар-тренінг “Посилення міжвідомчого реагування у сфері протидії та запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі: впровадження нового законодавства та оновлення чинних механізмів його реалізації”. У тренінгу взяли участь представники поліції, соціальних служб, медицини, освіти міста, які у своїй роботі мають справу з випадками домашнього насильства.

На початку семінару виступили заступник міського голови Юлія Дойнова та регіональний координатор програми Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні Костянтин Бойчук. Останній розповів про міжсекторальні тренінги як частину діяльності UNFPA в Україні щодо укріплення системи протидії та запобігання домашньому і ґендерно зумовленому насильству, говорив про мету, завдання та подальші кроки.

У заході також взяла участь голова ГО “Об’єднання психологів та психоаналітиків “Взаємодія” Ірина Куратченко.

Тренерами семінару виступили Ліна Сергієва та Віктор Вальчук. Вони розповідали учасникам про міфи і стереотипи та статистику про домашнє насильство; говорили про домашнє насильство та насильство за ознакою статі: особливості явища, динаміку, можливі наслідки, актуальність проблеми та запровадження нових підходів до її розв’язання в Україні та на місцевому рівні.

Учасники семінару-тренінгу також розглянули національне законодавство з протидії та запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі, а також обговорили зміни у законодавстві з цих питань.

Источник: https://bmr.gov.ua

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok