У Бердянську буде створено Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю

Про це у вівторок  на щотижневій апаратній нараді повідомив міський голова Володимир Чепурний. У серпні 2017 року Бердянською міською радою було подано грантові заявки на конкурс, оголошений Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України в рамках Гранту Світового банку «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей». Міністерство повідомило, що за результатами конкурсного оцінювання для фінансування відібрано проект «Надання допомоги особам з інвалідністю віком від 18 років шляхом створення відділення соціально-медичної реабілітації».

Проект передбачає створення Комунальної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» шляхом реорганізації «Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів».

Грантові кошти у сумі 122 тисячі доларів США згідно Проекту планується витратити на закупівлю обладнання для лікувальної фізкультури та фізіотерапії, меблів, оргтехніки та іншого обладнання для облаштування Центру, а також на підвищення кваліфікації персоналу та проведення тренінгів для цільових груп проекту.

Источник: https://bmr.gov.ua

 

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok