Міський голова Бердянська оглянув хід будівництва стадіону ЗОШ №3 та поспілкувався із представниками GIZ

У Бердянську триває реалізація одного із наймасштабніших об’єктів в рамках проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», який є однією з ініціатив інфраструктурної програми для України, яка реалізується за дорученням уряду Німеччини федеральної компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ). Мова йде про облаштування повністю нового спортивного стадіону на території ЗОШ №3. Заплановано створення різноманітних спортивних майданчиків, сучасних бігових доріжок, установка спортивних тренажерів тощо.

Міський голова Володимир Чепурний та його заступник Юлія Дойнова побували сьогодні на цьому об’єкті, оглянули хід робіт та поспілкувалися із менеджером проекту «Розвиток Соціальної Інфраструктури у зв’язку із збільшенням кількості ВПО» Олегом Флітером, координаторами проекту Євгеном Лосєвим та Андрієм Яндюком, спеціалістом з авторського нагляду Олександром Корольовим та спеціалістом з технічного нагляду Андрієм Баньковським, а також депутатом міської ради Оленою Мартищенко та начальником міського відділу освіти Володимиром Липським.

У ході зустрічі сторони обговорили питання відносно покриття бігових доріжок, міні-футбольного поля та майданчику для занять волейболом. За проектом покриття на цих ділянках як на тенісних кортах. Воно потребує спеціального догляду, щоденний полив, бажано перед кожною експлуатацією, та вирівнювання покриття спеціальними сітками.

Представники GIZ пообіцяли переговорити з проектантами та внести ряд пропозицій. Завершення робіт заплановано виконати до початку навчального року.

Менеджер та координатори проекту також побували і у приміщенні, де передбачене створення “Центру допомоги жінкам, постраждалим від насильства” у рамках реалізації проекту “Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні”. Ремонт цього приміщення відбуватиметься за кошти Уряду Німеччини. Представники GIZ разом із підрядною організацією, яка виконуватиме роботи, та заступником міського голови Юлією Дойновою обговорили ряд робочих моментів та намітили подальший план роботи.

Источник: https://bmr.gov.ua

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok