Для мешканців Бердянська діє мобільний додаток My Pol для спілкування з поліцією і миттєвого виклику наряду

Для мешканців Бердянська діє мобільний додаток My Pol для спілкування з поліцією і миттєвого виклику наряду

Презентація мобільного додатку відбулась 17 грудня в Запоріжжі. Перед журналістами виступили керівник проекту Дмитро Подворчанський та начальник Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в Запорізькій області Вадим Малига.

Як розповів Дмитро Подворчанський, Запорізька область стала восьмим регіоном України, де запрацював My Pol. Головне завдання додатку — зробити життя громадян безпечнішим та прискорити комунікацію з правоохоронними органами.

Сервіс «My Pol» є повністю безкоштовним та відкритим до завантажень на платформах Play Market та App Store. Від сьогодні на території Запорізької області, зокрема і Бердянська, застосунок My Pol набуває статусу офіційного каналу зв’язку між службами Національної поліції України та громадськістю.

Користувачі «My Pol» можуть миттєво викликати поліцію за допомогою кнопки SOS, що передає дані про особу та місцеперебування заявника. Серед функцій застосунку також можливість отримувати термінові сповіщення від поліції, оцінювати роботу поліцейського, переглядати карту з адресами поліційних відділків та лікарень, читати новини поліції, тощо.

У випадках надзвичайних ситуацій застосунок стане в пригоді людям з інвалідністю, які не можуть викликати поліцію телефоном. Розробники також працюють над англомовною версією My Pol, щоб програмою змогли повноцінно користуватися іноземці.

Як зазначив начальник Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в Запорізькій області Вадим Малига, однією із найвагоміших переваг є те, що завдяки мобільному додатку поліція зможе швидше реагувати на виклики, особливо в умовах оголошеного воєнного стану. Також він звернувся до громадян із проханням відповідально поставитися до використання сервісу та нагадав про наслідки за здійснення неправдивих повідомлень про злочини у поліцію.

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok