Бердянським дітям з інвалідністю допомогли американці

У березні поточного року Бердянськ отримав гуманітарну допомогу з Америки від міжнародної організації “Життєві ресурси” під егідою Церкви Христової — засоби реабілітації для дітей з особливими потребами. Отримувачем гуманітарного вантажу була громадська організація Ветерани війни та інваліди Чорнобилю Запорізької області, яка передала засоби реабілітації бердянським організаціям.

А 24 вересня до Бердянська завітали представники міжнародної організації “Життєві ресурси” Джон Кахельман молодший, Ендрю та Адам Гіффорд, які мешкають у м. Монтгомері, штат Алабама, США. Вони приїхали перевірити, чи доставлено гуманітарний вантаж за призначенням. Разом із першим заступником начальника управління праці та соціального захисту населення Світланою Болдирєвою, представником громадської організації Ветерани війни та інваліди Чорнобилю Запорізької області Анатолієм Карпачовим та керівником громадської організації «Бердянська організація осіб з інвалідністю «Родина разом» Наталею Щербаченко гості з Америки побували на об’єктах та в громадських організаціях, які отримали допомогу. Це Терцентр, центр соціальної реабілітації дітей інвалідів тощо, а також оглянули реконструкцію будівлі по вулиці Європейській, 68-А, де передбачається створення дошкільного навчального закладу та центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, і реконструкцію будівлі, де буде розміщено центр соціальної реабілітації інвалідів віком від 18 років.

У рамках візиту до Бердянська представники міжнародної організації “Життєві ресурси” також зустрілися із заступником міського голови Юлією Дойновою. Вона подякувала гостям за допомогу, яка надається нашому місту, висловила сподівання на подальшу співпрацю, а також передала подарунки від міської влади.

Джон Кахельман молодший відзначив, що вони задоволені перевіркою, їм сподобалося усе, що вони побачили, вразили перспективи реконструкції двох об’єктів, а також запевнили у подальшій співпраці.

Источник: https://bmr.gov.ua

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok