Без ілюзій: на саме Різдво в Польщі можливий цілковитий локдаун

Цьогоріч нам доведеться святкувати Різдво лише з найближчими рідними. Таку вказівку оголосив міністр охорони здоров’я. Про це повідомляє  “Super Express”.

— Навіть якщо кількість випадків невдовзі зменшиться, скасування обмежень було б передчасним, — говорить Адам Недзельський. Повне блокування також все ще можливе. Глава МОЗ зізнався, що Різдво буде подібним до цьогорічного Великодня.

Цього року Різдво буде зовсім іншим, ніж зазвичай. А все — через пандемію COVID-19. Багато близьких нам людей не зможуть розділити з нами радість Божого народження за одним столом. Деякі з них померли через коронавірусну інфекцію, а іншим доведеться залишатися в своїх будинках, щоб зупинити поширення хвороби.

— Як міністр охорони здоров’я, відповідальний за забезпечення здоров’я громадян, я порекомендую провести Різдво вдома з найближчими родичами, але без друзів та далеких знайомих, — додав він.

Період зимових свят буде важким часом, особливо для людей, які перебувають на карантині, і не зможуть покинути свої домівки. Тут їхні сім’ї, друзі та волонтери зіграють величезну роль, оскільки їм доведеться забезпечити таких осіб найнеобхіднішими покупками та різдвяними стравами.

Источник: https://inpoland.net.pl/

0/5 (0 Reviews)
Комментирование и размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok