Головного лікаря Запорізької обласної клінічної лікарні притягнуто до кримінальної відповідальності через корупцію

 Комунарським районним судом м. Запоріжжя за участю прокуратури області розглянуто адміністративний протокол та винесено рішення, за яким головного лікаря КУ «Запорізька обласна клінічна лікарня» визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1, ч.2 ст. 172-7 КУпАП. Судом на порушника накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 5 100 грн.

 

Однак, у судовому засіданні прокурор наполягав на призначенні штрафу у максимальному розмірі – 6 800 грн та позбавленні його права обіймати займану посаду

 

Нагадаємо, що за результатами проведеної спільної перевірки прокуратури області та поліції з питань додержання посадовими особами вимог антикорупційного законодавства, виявлено порушення в діях головного лікаря КУ «Запорізька обласна клінічна лікарня» Запорізької обласної ради.

 

Встановлено, що головний лікар, як керівник комунальної установи, надав письмову згоду на передачу приміщень лікарні загальною площею понад 90 кв.м. у суборенду суб’єктам господарювання, у яких засновником є його близька особа. Своїми діями керівник порушив вимоги ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

 

За вказаним фактом правоохоронцями було складено протокол відносно керівника установи за ч.1, ч.2 ст. 172-7 КУпАП.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok