Цікаві судови справи Бердянщини

Цікаві судови справи Бердянщини

Рішенням Господарського суду Запорізької області з ТОВ “АзовЕкспресбуд” на користь ТОВ “Сантехмонтаж” стягнуто 400 757,60 грн заборгованості.

 

Як встановлено в ході розгляду справи http://reyestr.court.gov.ua/Review/32157500, між ТОВ “АзовЕкспресбуд”  (генпідрядник) та ТОВ “Сантехмонтаж” (субпідрядник) в серпні 2012 року було укладено договір субпідряду, згідно якого останнє зобов’язувалося виконати ряд робіт на об’єкті: КП “Центральна районна лікарня” в Приморську. Загальна сума угоди становила 1,2 млн. грн. Окрім іншого, перелік робіт включав в себе земельні роботи, роботи з улаштування фундаментальної плити, фундаментальної балки, фундаментів стін підвалу, фундаментів під перегородки, гідроізоляційні роботи, звукоізоляційні роботи, роботи з улаштування перекриття, підлоги, роботи з посилення конструкцій лікарні.

Суд встановив, що ТОВ “Сантехмонтаж” виконало умови договору, що підтверджується актами приймання виконаних будівельних робіт з вересня по грудень 2012 року на загальну суму 767 тисяч гривень. В свою чергу ТОВ “АзовЕкспресбуд” не виконало умови договору та сплатило ТОВ “Сантехмонтаж” за виконані роботи лише 366 тисяч.

Та в судовій справі на розказалося про найцікавіше. Тендер на розширення приморської лікарні на 300 койко-місць було проведено в жовтні 2011 року. Переможцем стало бердянське ТОВ “АзовЕкспресбуд”, яке запропонувало найнижчу ціну робіт – 22,2 млн. грн. Єдиним конкурентом переможця була ще одна бердянська компанія – ТОВ “Сантехмонтаж”, з дорожчою на 4% пропозицією. 

http://www.dostup.zp.ua

 

0/5 (0 Reviews)
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.
Thanks: Megamozok