У Бердянську відбудеться представницька міжнародна наукова конференція «СКАРБНИЦЯ РОЗУМУ: ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ДИСКУРС ЛІТЕРАТУРИ»

Як повідомила "ДІЛОВОМУ" один з організаторів конференції — доктор філологічних наук Софія Філоненко, конференція проводиться 26-27 вересня 2013 року Інститутом філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету (директор – професор Ольга Харлан) спільно з Інститутом літератури ім. Т.Г. Шевченка, Інститутом філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Науково-дослідним інститутом слов’янознавства та компаративістики БДПУ, Центром гендерних досліджень БДПУ під егідою Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України.

На конференції працюватимуть дев’ять секцій. Вони присвячені інтелектуальним жанрам, проблемам взаємодії філософії та художньої літератури, науки і моралі, штучного інтелекту, образу вченого, інтелектуала, генія в художньому творі, а також детективній прозі як особливій логічній структурі.

Заявки на участь у конференції подали більше 200 учених, які представляють практично всі регіони України: міста Київ, Харків, Львів, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луганськ, Кам’янець-Подільський, Миколаїв, Слов’янськ, Тернопіль, Луцьк, Переяслав-Хмельницький, Житомир, Херсон та ін. Обговорити проблеми літератури і повсякдення виявили бажання також філологи з Польщі, Білорусі та Російської Федерації. Більше 40 учасників представили стендові доповіді, які розміщені на сайті університету. До участі в конференції зголосилося більше 20 докторів наук, які представлятимуть провідні наукові й вищі навчальні заклади України та зарубіжжя. Серед них – авторитетні науковці: професори Галина Александрова, Олена Єременко, Юрій Пелешенко, Микола Васьків (Київ), Любов Хавкіна, Олександр Борзенко, Микола Саппа (Харків), Оксана Філатова (Миколаїв), Іван Штейнер

Урочисте відкриття конференції відбудеться в четвер, 26 вересня, об 11.00 в актовій залі першого корпусу БДПУ.

Учасники конференції та студенти також зустрінуться з відомою українською письменницею, авторкою любовно-історичних романів Сімоною Вілар (Харків, видавництво «Клуб сімейного дозвілля»), а також із відомим письменником і критиком Іваном Андрусяком (Київ, видавництво «Грані-Т»). У рамках конференції зустрічі з цими письменниками пройдуть також у Центральній міській бібліотеці та БСШ №16.

Під час конференції традиційно пройде презентація найновішої наукової, методичної та навчальної літератури з актуальних проблем філології (27 вересня, 13.00, конференц-зал 1 корпусу БДПУ).

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.
Thanks: Megamozok