На Приморській площі бердянські випускники виконали вальс

На Приморській площі бердянські випускники виконали вальс

Про це повідомляє сайт Бердянської місокої ради. По завершенні свята “Останнього дзвоника” в усіх навчальних закладах міста, випускники разом із вчителями та батьками зібралися на Приморській площі біля головної сцени, щоб взяти участь у танцювальному флешмобі “У ритмі Азовського вальсу”. Нагадаємо, подібний флешмоб було започатковано у минулому році. Із такою ініціативою, яку охоче підтримала міська влада, виступила кафедра хореографії інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ.

Перед початком танцювального дійства до усіх випускників із найкращими побажаннями звернувся міський голова Володимир Чепурний. На святі також були присутні представники міської влади, депутати міської ради та керівники шкіл міста.

У цьому році випускники від кожної школи представили свою постановку вальсу. А завершилося танцювальне дійство спільним виконанням цього класичного танцю.

Заступник міського голови Юлія Дойнова вручила керівникам усіх навчальних закладів міста дипломи за активну участь у міському святі “У ритмі Азовського вальсу”. Право дати останній дзвоник у цьому навчальному році було надано міському голові Володимиру Чепурному та випускниці БСШ №16 Марії Богдановій.

 

0/5 (0 Reviews)
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok