Година, що об’єднує світ, для боротьби з глобальною зміною клімату

Година, що об'єднує світ, для боротьби з глобальною зміною клімату

У суботу, 23 березня, о 20-30 люди по всьому світу вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність спільних дій для протидії зміни клімату. Дана ініціатива була започаткована з 2007 року Всесвітнім Фондом Природи та підтримана провідними містами світу, для того, аби привернути увагу мешканців планети до проблеми глобального потепління.

 


Протягом минулих років підтримує дану ініціативу і Асоціація „Енергоефективні міста України”, до якої входить і Бердянськ, закликаючи небайдужих здійснити прості дії та змінити свідомість людей щодо ефективного використання енергоресурсів та привернути їхню увагу до проблеми глобального потепління. Зокрема до акції вже долучились такі міста, як Київ, Одеса, Дніпродзержинськ, Львів, Полтава, Вінниця, Суми, Житомир, Луцьк та Дніпропетровськ.
Асоціація „Енергоефективні міста України” закликає бердянців підтримати світову спільноту у їхньому прагнення змінити майбутнє планети на краще, долучитися до Години Землі 2013 та вимкнути світло на одну годину 23 березня о 20-30.

0/5 (0 Reviews)
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.
Thanks: Megamozok