Головко Вікторія Геннадіївна

holovkoДиректор дитячого оздоровчого закладу «Мрія» Вікторія Головко: «Головне — 
з любов’ю ставитися до того, що вас оточує»
Вікторія Геннадіївна Головко закінчила Запорізьку державну інженерну академію та курси підвищення кваліфікації у м. Москві. За фахом — менеджер з туризму. Вікторія Геннадіївна трудову діяльність у галузі туризму розпочала в 1992 р.директором ДП «Віоліс» м. Бердянська, де вся її робота була спрямована не тільки на відпочинок, але й на оздоровлення дітей. У 2001 р. Вікторія Головко організувала дитячий оздоровчий центр «Мрія». Нагороджена дипломом за активну допомогу в підготовці і проведенні фестивалю «Азовські вітрила», грамотою виконкому міської ради за особистий внесок у розвиток оздоровчих закладів; грамотою Федерації професійних спілок України, Профспілки працівників космічного та загального машинобудування за особистий внесок у виховання та оздоровлення дітей; дипломом за розвиток і популяризацію пляжного футболу в Запорізькому регіоні та Україні.
Про Вікторію Геннадіївну кажуть з теплом та любов’ю: «Це людина життєрадісна, але вимоглива, а ще працелюбна, душа та серце колективу». До речі, згуртований та дружний колектив — це також результат її праці.
Дитячий оздоровчий заклад «Мрія» — це відпочинок дітей віком від 6 до 16 років у дитячих оздоровчих центрах м. Бердянська.
У процесі організації відпочинку й оздоровлення дітей ДОЗ «Мрія» вирішує такі завдання:
  • створення туристичного продукту та просування і реалізація туристичних послуг;
  • повна підготовка об’єктів розміщення для прийому відпочиваючих;
  • організація і проведення педагогічних програм;
  • забезпечення безпеки;
  • підбір і підготовка обслуговуючого персоналу;
  • транспортне обслуговування;
  • екскурсійні програми.
Підприємство постійно працює над підвищенням якості послуг, рівнем комфортності і безпеки відпочинку дітей. Високий ступінь лояльності колективу дозволяє активно просуватися до наміченої мети. Матеріальна база табору і професійна організація оздоровчого процесу дають широкі можливості відпочиваючим із творчих колективів, спортивних шкіл, спеціалізованих груп для кожної дитини, що приїхала на відпочинок.
У ДОЗ «Мрія» відпочивають діти з різних міст СНД: Гомель, Мінськ, Москва, Санкт-Петербург, Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Харків, Полтава та багато інших.
holovko_1З 2011 року ДОЗ «Мрія» став танцювальним табором. Кожна зміна закінчується заходом під назвою «Мрія-данс».
Тож ми запрошуємо вас здійснити цікаву подорож, адже цей світ належить вам! Він великий і багатогранний. У ньому так багато речей, які можуть дивувати, і так багато куточків, де необхідно побувати.
У тлумачному словнику В. Даля «Мрія»- це предмет бажань та прагнень. Тому рушаймо в подорож здійснення мрій! Головне — з любов’ю ставитися до того, що вас оточує, як це робить Вікторія Геннадіївна, з любов’ю зустрічати кожен день, і він принесе вам успіх і зустріч з новими друзями.
0/5 (0 Reviews)
Thanks: Lifestar