В Запорожье открыли отделение ЕБРР

На центральному проспекті Запоріжжя з’явилося нове Європейське відділення ПриватБанку з сучасним відкритим форматом обслуговування. У відділенні встановлено банкомат із цілодобовим доступом до нього, та термінали самообслуговування, користуватися якими клієнти також зможуть у будь-який час. Також, що досить важливо, відділення пристосоване для обслуговування клієнтів з обмеженими можливостями.

 

«Наші технічні можливості, технологічні інновації, фірмовий формат обслуговування подобаються клієнтам, — каже директор Запорізької філії ПриватБанку Віктор Остапенко. — Депозити, грошові перекази, оплата комунальних послуг, придбання залізничних квитків, оформлення платіжних карток — дуже затребувані послуги, які привертають увагу клієнтів. Щоб не перевантажувати діючі відділення, в тих районах, де є великий попит на банківські послуги, ми планомірно відкриваємо нові сучасні відділення».

 

Співробітники відділення ПриватБанку замість комп'ютера використовують у роботі компактні планшети. Підтримуючи безпосередній контакт з клієнтами, банківські «феї» навчають їх користуватися різноманітними зручними додатками. Наприклад, показують на практиці, як за допомогою Інтернет-банку Приват24 можна швидко та просто здійснити переказ, сплатити за комунальні послуги, придбати побутову техніку або смартфон у  безпроцентну розстрочку.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok