В Бердянську в рамкас співпоаці з Німеччиною школа одримала нові меблі

Про це плвідомляє офіційний сайт Бердянської міської ради.. Нагадаємо, що завдяки підтримки уряду Німеччини та у рамках договору про співпрацю між

Німецьким товариством міжнародної співпраці GIZ та Бердянським виконавчим комітетом у чотирьох школах міста впроваджується проект “Розвиток соціальної інфраструктури України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб”. У рамках цього проекту передбачені певні ремонтні роботи ти оновлення матеріально-технічної бази навчальних закладів. Нові парти, стільці та дошки вже отримали школи №1, 2 та 11. У суботу, 21 січня, прибули нові меблі і у школу №4. А сьогодні туди завітали міський голова Володимир Чепурний, його заступник Юлія Дойнова, депутат міської ради Ірина Попова та начальник відділу інвестиційної та міжнародної діяльності Наталя Криворучко.

Демонструючи нові меблі директор школи Наталя Земко розповіла, що заклад отримав 305 стільців, 100 парт та 13 класних дошок. Нові меблі регулюються, тобто учні, як 5-х, так і 11-х класів, будуть комфортно себе почувати за ними.

У цілому, за словами начальника відділу інвестиційної та міжнародної діяльності Наталя Криворучко, чотири бердянських школи отримали 2834 одиниці — це стільці, парти та дошки. На другому етапі надійдуть меблі для актових залів. А по завершенні тендерних процедур у лютому-березні повинні розпочатися і ремонтні роботи. Першими вони стартують у ЗОШ №4.

— Завдяки співпраці із міжнародними організаціями та допомозі народних депутатів ми зможемо швидше оновити матеріально-технічну базу шкіл та садків міста. Ми працюємо у трьох напрямках — міський бюджет, фонди та держана субвенція. Я гадаю, що ми обрали правильний напрямок і будемо так працювати і далі — відзначив міський голова Володимир Чепурний. 

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok
Return to Top ▲Return to Top ▲