Померла почесний громадянин Бердянська Аля Гончаренко

13 листопада 2013 року на 84 році обірвалося життя ГОНЧАРЕНКО АЛІ ВАСИЛІВНИ – «Почесного громадянина міста Бердянська». Гончаренко Аля Василівна народилася 01 квітня 1930 року в м. Єнакієво Донецької області. Випускниця «Харківського медичного стоматологічного інституту», який закінчила в 1952 році з відзнакою. З 1964 року життя і трудова діяльність Алі Василівні були пов’язані з м. Бердянськом.

Гончаренко Аля Василівна біля 32 років очолювала комунальний заклад «Бердянський медичний коледж» Запорізької обласної ради. За великі досягнення в професійній діяльності у 2002 році була удостоєна звання «Почесний директор». Заслужений лікар України, депутат Бердянської міської ради кількох скликань, Аля Василівна за свою громадську і трудову діяльність була нагороджена медалями: «За доблестный труд. В ознаменование 100-летия со дня рождения В.И.Ленина», «Ветеран праці», «Захисник Вітчизни»; нагрудними знаками: «Відмінник охорони здоров’я», «Переможець соціалістичного змагання 1973 року», «Отличник гражданской обороны СССР», «За отличные успехи в среднем специальном образовании». У 1981 році за підготовку висококваліфікованих спеціалістів медичного профілю навчальний заклад, яким керувала Аля Василівна Гончаренко, був нагороджений Почесною Грамотою Верховної Ради УРСР.

За особливі заслуги перед містом Бердянськом, Гончаренко Алі Василівні, за рішенням сесії міської ради, у 2011 році було присвоєно звання «Почесний громадянин міста Бердянська». Гончаренко Аля Василівна залишиться в нашій пам'яті, як принциповий і шановний керівник, компетентний і грамотний фахівець і людина активної життєвої позиції. Її ім'я назавжди вписане в історичний літопис нашого міста.

Бердянська міська рада, виконавчий комітет глибоко сумують і висловлюють співчуття рідним і близьким Гончаренко Алі Василівни.

Міський голова    О.А. Бакай 

Секретар міської ради     І.М. Купцова

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.
Thanks: Megamozok