На шіть філій ПАТ «Укрзалізниця» претендує 64 кандидати

Шістдесят чотири претенденти на посади директорів регіональних філій ПАТ «Укрзалізниця» подали заявки під час відкритого відбору. Він тривав з 19 грудня 2016 року по 10 січня 2017 року включно. Такий відкритий відбір очільників регіональних філій – перший в історії ПАТ «Укрзалізниця». Повідомляє офіційний сайт "Укрзалізниці".

Його мета – обрати чесних, професійних менеджерів, які спроможні здійснити реформи та поділяють корпоративні цінності нового керівництва компанії. Якість і повнота наданої інформації впливає на кінцевий результат розгляду кандидатури членами правління та незалежними експертами. На підставі наданих документів та співбесіди з кандидатом буде прийняте рішення щодо направлення кандидатури на розгляд правління ПАТ «Укрзалізниця».

Директор регіональної філії – це і стратег, і лідер, і менеджер, і дипломат, який скеровує, корегує, аналізує та управляє залізницями України. Функції директора регіональної філії ПАТ «Укрзалізниця» надзвичайно важливі з урахуванням забезпечення ним ефективного управління регіональною філією для повноцінного задоволення потреб внутрішніх та зовнішніх клієнтів у якісних, своєчасних і конкурентних залізничних перевезеннях, роботах, послугах.

Нагадаємо, що в результаті відкритого відбору будуть обрані директори регіональних філій «Донецька залізниця», «Львівська залізниця», «Одеська залізниця», «Південна залізниця», «Південно-Західна залізниця» та «Придніпровська залізниця».

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok